Na tym blogu będę dodawała swoje opowiadania! Zapraszam do czytania i komentowania rozdziałów!
Blog > Komentarze do wpisu

Rozdział 0

Nie różniłam się od innych ludzi, pod żadnym względem, lecz to tak się wydawało. Musiałam pilnować by nikt, ze zwykłych ludzi, nie poznał mojej tajemnicy. Co nie było raczej łatwe. Nie chciałam by ludzie się mnie bali, ale po części nie było mi to dane, przez to z kim się zadawałam.

No bo jak tu tak ująć, moi znajomi całkiem normalni to nie byli, choć ja w tym gronie byłam najmłodsza, o zgrozo. Jedyną przyjaciółką jaka miałam była Sara, pozostała 5 to faceci o dziwnych upodobaniach, ale o tym napisze, kiedy trzeba będzie.

Piszę te historię, ponieważ, nie chcę ani jednej minuty z tego wszystkiego zapomnieć. Wiem to dziwne i nie zrozumiałe, ale z czasem da się to wszystko rozwikłać i zrozumieć. Wszystko byłoby po staremu, gdyby nie nadszedł ten najbardziej niechciany  dzień w mim życiu.

Od tego dnia, wszystko się zmieniło, zmieniło się też moje podejście do świata, który mnie dotąd otaczał i do ludzi wokół mnie się znajdujących. Jak również ten dzień przyniósł mi nie tylko smutek, ale też i radość, lecz też kompletny szok, którego nie mogłam przetrawić przez kilka kolejnych dni.

Dotąd moja mama twierdziła, że mój ojciec nie jest znany, a tu wyszło, że jest inaczej niż mówiła. A była to wina jej rodziców, którzy za nic nie chcieli bym dowiedziała się prawdy, ale teraz jest inaczej …

Osoba, którą podziwiałam okazała się tą osobą, która chcąc, nie chcąc, będzie musiała mieć przyśpieszony kurs, jak to być rodzicem. I przez to wiele rzeczy wyjaśniło się, jak i moje dziwne upodobania. Ktoś z boku powiedział na głos, myśląc, że nie słyszę: „Wypisz, wymaluj, jak ojciec!”

Dotąd tego nie kumałam, ale teraz już się wszystko wyjaśniło, ale po kolei …

——————————————————

No i jest, wiem trochę dziwny i lekko nie wiadomo, o co biega, ale spokojnie, 

wszystko pomału będzie wyjaśnianie z każdym rozdziałem.

Mam nadzieję, że się wam podobał, i czekam na komentarze.

 

poniedziałek, 20 stycznia 2014, aerumnya1010

Polecane wpisy

Komentarze
moda_pisarka
2014/01/20 21:34:22
Mega :D Naprawdę mega :D Już mi się podoba :D Pisz, pisz dalej. P.S. Cudowny szablon oddający nastrój bloga i opowiadań ;)